дизайнерский диван на заказ
дизайнерский диван на заказ
дизайнерский диван на заказ
дизайнерский диван на заказ

Виготовлення дивана на замовлення в ЖК ``БРИТАНСЬКИЙ КВАРТАЛ``

Клієнт ЖК “Британський квартал
Товари Диван

М’який диван – головний компонент інтер’єру вітальні, без якого неможливо відпочити з комфортом після напруженого дня. Занурившись в зручні сидіння предмета меблів, можна насолоджуватися вечірнім переглядом фільмів і чашкою кави. Зручний відпочинок забезпечує і м’яке крісло, проте одномісні меблі не вмістять гостей і сім’ю власника квартири, які зібралися разом. Привабливий вологозахищений диван на замовлення придбав замовник, який володіє квартирою в новому житловому комплексі. Прислухавшись до побажань і вимог клієнта, дизайнери спроектували диван зі зручною посадкою, що дозволяє комфортно проводити час вдома.

Для оббивки вибрали м’яку тканину блакитного кольору з ефектом велюру. Текстиль, з якого виготовлений диван, має властивості:

  • водонепроникність
  • відштовхування бруду

Частинки пилу і бруду не прилипають до оббивки дивана, а волога не впливає на тканину, що полегшує догляд за меблями. Захист від вологи оббивки перевірили дослідним шляхом, проливши на диван каву. Замовнику сподобався розкішний зовнішній вигляд і зручність вологозахищеного дивану на замовлення. Готовий диван гармонійно доповнив сучасний інтер’єр квартири, наділивши кімнату затишком.

Схожі проекти